Wystartujmy z dobrym bitem !!

Za niecałą dobę będziemy świadkami otwarcia 64-tego sezonu ligi NBA. W tym roku wyjątkowo dużo transmisji będzie na stacjach Orange Sport oraz Canal Plus. W sumie obie stacje mają zamiar nadać na swojej antenie dokładnie 100 spotkań. I tak w dniu otwarcia na C+ będzie można obejrzeć spotkanie Cleveland Cavaliers – Boston Celtics, następnego dnia na Orange Sport transmitowane będzie spotkanie San Antonio Spurs – New Orleans Hornets. Weekend otwarcia sezonu również będzie obfitował w transmisję. Na OS zobaczymy w nocy z soboty na niedzielę Portland Trail Blazers i Houston Rockets. Na C+ będą dwa spotkania. Chicago Bulls – Boston Celtics (z piątku na sobotę) oraz Orlando Magic – Toronto Raptors (niedziela). Więcej szczegółów odnośnie dalszych terminów transmisji tutaj oraz tutaj.

To taka mała dygresji w gwoli ścisłości. Ja mówi tytuł – wystartujmy z nowym sezonem, jak nigdy dotąd !!!!. Jak pewnie część z Was wie Hirek Wrona (oprócz bycia Lakersofilem) wrócił na antenę Polskiego Radia, a dokładniej do Programu Trzeciego, ze swoim sztandarowym programem Czarna Noc. Fakt. Zmienił się trochę termin, bo jest to bardziej Czarna Środa niż Piątek, ale to jedyna zmiana. Program jest dalej saszczmo dobry jak kiedyś ! A może nawet lepszy….

Hirek chce przeznaczyć najbliższy odcinek na potrzeby kibiców i fanatyków koszykówki. Stąd też prośba do Was!  Przesyłajcie pod adres czarny@polskieradio.pl swoje ulubione kawałki (oczywiście z zakresu „czarnej muzyki”) związane z basketem. Hirek wybierze najciekawsze propozycje i puści je na żywo z odpowiednią dedykacją/adnotacją.

Start audycji – środa kilka minut po północy

Niech będzie głośno o Nas fanatykach !!!

Pod tym adresem możecie posłuchać sobie wszystkich odcinków.

Trójki” możecie posłuchać przez stronę Polskie Radia no oczywiście przez stare dobre odbiorniki radiowe (mapa częstotliwości dostępna tutaj)