Wielka prośba do czytelników !!!

 Pewnie zauważyliście, że starsze zdjęcia nie są ładowane przez serwis Photobucket.com. Powodem jest brak resetu licznika przepustowości. Wyzerować powinno się wczoraj, jednak (nie wiedzieć czemu) dalej jest to samo. Wejście na wersję Pro w "fotowiadrze" kosztuje 40 dolarów (bez pięciu centów) za rok. Miałem nadzieje, iż przelinkowanie zdjęć coś pomoże. Przewertowałem cały dział Bez Komentarza. Chwilowo zdjęcia się pojawiły, później jednak pojawiło się z powrotem to złowieszcze logo – "przekroczyłeś limit". Jest ktoś, kto używa tego serwisu i miał podobny problem ? Bo dla Was i dla mnie jest to bardzo denerwujące. Nie po to człowiek to wrzuca, żeby wszystko poszło na zmarnowanie.

 Dlatego proszę Was klikajcie na reklamiątka po prawej stronie. Dzięki klikom da się uzbierać te prawie 200 zł (dolar róznie skacze,dlatego pozwoliłem sobie zaokrąglić). Nie bądzcie Shaqiem i pomóżcie "koledze". 

   Jeśli okaże się, że kłopot będzie można rozwiązać w jakiś inny sposób wszystkie środki z reklam i tak przekażę (tylko po to te reklamy tutaj się znajdują) na Was. Konkursy lubią nagrody, nagrody lubią konkursy. Konkursy lubicie Wy (o nagrodach nie wspomnę).

 Z góry dziękuje za pomoc….