Wakacyjne ujęcia

 Tydzień temu Shaq, wraz ze swoją ex – małżonką Shaunie, podziwiał swojego syna w turnieju koszykówki, który odbył się w Jostens Center.

 Zagadką pozostaje to, czyją koszulkę przywdział Shaq. Obecnie w Toronto z numerem 33 gra Jamario Moon. Wcześniej z numerem 33 w Raptors grali: Antonio Davis, Michael Bradley, Brad Lohaus, Carlos Rogers oraz Gary Trent. W grę może wchodzić Alonzo Mourning, bowiem oficjalnie brał udział w transferze Vince’a Cartera do New Jersey Nets. Jednak nie wyraził chęci grania w Kanadzie, to też Raptors, prawdopodobnie, nie zdąrzyli przygotować koszulki dla Zo. Ja stawiam na opcję numer jeden, czyli Jamario Moon.

 To i tak "małe piwo". Steve Nash oraz Baron Davis musieli wprawić w osłupienie gapiów, którzy podziwiali jazdę na tandemie w wykonaniu tej dwójki.

 Możliwe, że Baron Davis szykuje się do jakiegoś kolejnego filmu, bądź też montuje swoją własną produkcję. Patrząc na stroje obu Panów można odnieść wrażenie, że obaj odwiedzili bardzo popularne w Kalifornii dispensaries. Zresztą popatrzcie na minę Steve’a Nasha