Trochę podpisów

 Memphis Grizzlies podpisali kontrakt z Casey'em Jacobsenem. Jacobsen w zeszłym sezonie zdobył mistrzostwo Niemiec, w dodatku skończył rozgrywki z tytułem MVP Finału. Rok wcześniej grał w TAU Ceramica w lidze hiszpańskiej. Jacobsen grał już wcześniej trzy sezony w NBA ( w Phoenix i Nowym Orleanie) ale nie szło mu zbyt rewelacyjnie: 5.9 punktu i 1.2 asysty na mecz. 

 

 Sean Marks podpisał nową umowę z Phoenix Suns (na rok gry). Podobno zapewniono go, że zagra więcej spotkań niż w zeszłym sezonie, bo rozegrał trzy mecze w sezonie 2006 – 07 (w sumie zdobył sześć punktów i trzy zbiórki). W sumie trzy mecze to i tak wiele dla Seana bo gra w lidze już 7 sezonów a rozegrał do tej pory 108 spotkań.
 
 

 Ronnie Price, zwolniony nie dawno z Sacramento Kings, nie czekał długo na pracę. Utah Jazz podpisali z nim, no prawie bo dziś (to znaczy w piątek) mają zostać przeprowadzone badania, sprawdzające czy Price podoła trudom "grania Jazzu" (badania fizyczno – medyczne). Carlos Boozer chyba będzie się wstydził grać z Price'em po tym co się stało w zeszłym sezonie a mowa tutaj o tym (moim zdaniem "the best of.."):