Tak się rzuca na Wschodzie

 Tak w niedzielny wieczór rozgrzewał się Dwight Howard (przed spotkaniem Miami Heat – Orlando Magic). W tym samym spotkaniu Dwyane Wade rzucił 50 punktów (Dana Barros był ostatnim zawodnikiem, którzy rzucił 50 punktów podczas,gdy jego zespół przegrywa conajmniej 20 punktami. Ekipa Barrosa, czyli 76ers przegrała wtedy 29 punktami)
 
 
 Ale rzut Howarda to rozgrzewka. W spotkaniu Philadelphia 76ers – New Jersey Nets Devin Harris popisał się rzutem rozpaczy. Sędziowie trochę musieli popracować z powórką, by uznać rzut Harrisa
 
 
 UPDATE:
 
 Z powodu przekroczenia dopuszczalnego transferu miesięcznego na Photobucket.com wszystkie umieszczone zdjęcia będą niewidoczne do 4 marca (mam nadzieje, że potrwa to krócej).  Mimo, że luty to najkrótszy miesiąc tego roku wydarzeń było tyle (tych w których potrzebne były zdjęcia), że 25 GB to za mało. Jak pokazują mi ustawienia konta moj miesięczny transfer został przekroczony o prawie 4 GB. Oczywiście limity dotyczą kont darmowych. Drugie konto już powstało, także problemu nie będzie z bierzącymi zdjęciami. Te starsze niestety będą musiały poczekać przez ten tydzień z tym brzydkim logo.