Stephon krytykuje, Thomas w Sonics, Malone poluje na grubego zwierza.

 Im bliżej sezonu, tym Marbury zaczyna pleść co mu ślina na język przyniesie. Ostatnio gadał ze wyjeżdża do Europy, teraz wziął się za "kolegów" z boiska. Otóż Stephon nazwał LeBrona Jamesa clownem. Marbury nie rozumie jak można się tak wygłupiać, jak to zrobił LeBron na rozdaniu nagród ESPY (to notka z bloga Starbury'ego, polecam komentarze). Wcześniej doszło do starcia LeBron – Marbury ale miało ono ciut delikatniejszy przebieg (dotyczyło butów ogólnie mówiąc). Ciekawe będzie spotkanie obu tych Panów na boisku.

 

 

 Seattle SuperSonics pozyskali z Phoenix Suns Kurta Thomasa oraz dwa wybory w drafcie w 2008 i 2010 roku (oba w pierwszej rundzie). Phoenix dostało w zamian ewentualny wybór w drugiej rundzie draftu w 2009 roku. Sonics nie tylko załatwili sobie zawodnika który jako weteran może pomóc młodym: Durantowi i Greenowi, ale dzięki tej wymianie mają już 5 wyborów w pierwszych rundach draftu na najbliższe trzy lata. Ciekawe prawda?
 
 

 Jake Voskuhl podpisał roczny kontrakt z Milwaukee Bucks. Ostatnie dwa sezony Jake grał dla Bobcats. W Milwaukee raczej będzie dalekim zmiennikiem Boguta
 
 

 Karl Malone na "emeryturze" poluje i to nie na jakieś tam sarny, jelenie, czy na cokolwiek innego z gatunku "lżejszych" zwierzątek. Karl "chodzi" na niedźwiedźie grizzly. Na zdjęciu poniżej (niestety takie małe) Karl ze swoim kolegą, prezesem stowarzyszenia z tych w stylu "widzisz zwierze zastrzel"