Ruchy kadrowe.

 Eddie Jones podpisał kontrakt z Dallas Mavericks. Za dwa lata gry Jones ma dostać 4 miliony dolarów. Przed Eddie'em tylko badania i już może grać w barwach Mavs

 

 

 Kosta Perovic oraz Austin Croshere, zostali nowymi zawodnikami Golden State Warriors. Perovic został wybrany przez Warriors w zeszłorocznym drafcie z numerem 38. Kosta w zeszłym sezonie grał dla Partizanu Belgrad, notując średnio 12 punktów i 5.3 zbiórki na mecz. Croshere z kolei grał ostatni sezon spędził w Dallas Mavericks, ale nie należał on do zbytnio udanych (3.7 pkt. oraz 3.0 zbiórki na mecz). 
 
 

 Juan Carlos Navarro prawdopodobnie zostanie wysłany do Memphis Grizzlies. Washington Wizards, to właśnie ten klub wybrał Navarro w tegorocznym drafcie, ma otrzymać jeszcze przyszłoroczny wybór w drafcie. Ruch ten spowodowany jest prawdopodobnie, chęcią zatrzymania Pau Gasola w Memphis bo Navarro jest dobrym kumplem hiszpana..
 
 

 Elton Brand podczas swojego, codziennego, treningu  zerwał scięgno Achillesa. Brand z powodu tej, bądź co bądź, poważnej kontuzji będzie pauzował conajmniej pół roku. Lekarze mówią, że jeśli wszystko będzie szło dobrze to w marcu przyszłego roku Brand wróci, a jak nie to na pewno będzie gotów na sezon 2008 – 09. Kontuzja podpory Clippers, daje szansę na wykazanie się pierwszoroczniakowi Alowi Thortonowi. Wybór numer 14 tegorocznego draftu ma spory potencjał, ale jak się sprawdzi to dopiero się okaże.