Różne takie.

 Dwight Howard wystąpił w zeszłorocznym konkursie wsadów, ale niestety nie wygrał. Mimo, że jego wsady wcale nie były gorsze od konkurentów, D-12 przegrał chyba przez to, iż był najwyższy w całej stawce.

 Howard chce chyba udowodnić, że jednak został źle oceniony, bo stara się dać wsad kiedy tylko może. Center Orlando Magic w ciągu dwóch miesięcy sezonu 2007 – 2008, dał 81 jeden wsadów. Daleko za nim, na drugim miejscu co prawda, jest Andrew Bynum z 34 "smeczami". Wynik Howarda jest o tyle ciekawy, że te 81 wsadów (teraz pewnie jest ich ze 100) jest liczbą którą osiągneło tylko pięc zespołów w całej lidze. Reszta, czyli 25 teamów, nie przekracza tego wyniku.


 Brad Miller chyba jest trochę zazdrosny o nowego kolege z zespołu, Beno Udriha. Miller nazwał Udriha, metroseksualistą mówiąc, że wszyscy ludzie ze Starego Kontynentu mają podobny styl ubierania się, chodzenia, mówienia. Ciekawe, czy Miller ma chociaż pojęcie z jakiego kraju pochodzi jego kolega.

 

 Czy wiecie, że jest związek między tym, kto znajdzie się na okładce NBA Live, a tym jak ta osoba gra w sezonie kiedy pojawi się owa gra? Panowie Carter i Lee z Wizards Insider, wysnuli właśnie taką teorię. W tym sezone na okładce NBA Live 08, pojawił się Gilbert Arenas i proszę, fatalna gra Wizards na starcie sezonu, potem kontuzja Arenasa, a koniec sezonu daleko. W zeszłym roku na okładke trafił, Tracy McGrady. Sezon dla T-Maca skończył się może nie fatalnie, ale Houston odpadło w przedbiegach i zostały tylko łzy porażki. Wyjątkiem jest udział Dwyane’a Wade’a na okładce w 2006 roku, wtedy Heat zdobyli mistrzostwo NBA.


 A na koniec, Wizards i ich nowy fan.