Przerwa na Żądanie EXTRA (28.11.2019)

Krzysztof Szubarga zaprasza na najnowszą Przerwę na Żądanie EXTRA! Razem z Michałem Górnym i Maćkiem Kwiatkowskim rozmawiamy przede wszystkim o pomysłach Adama Silvera na podniesienie oglądalności NBA – turniej w trakcie sezonu (Silver Cup!), faza play-in dla miejsc 7-10 oraz zmiana formatu finałów konferencji.

Zanim dotarliśmy do tej dyskusji to: oceniliśmy szansę Polaków w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich, sprawdziliśmy czy mecz z Clippers osłabił hype na Lukę Doncicia, zastanawialiśmy się komu na wschodzie NBA oddalibyśmy piłkę w ostatniej akcji meczu, a także wybraliśmy się na kilka minut do Los Angeles, żeby sprawdzić, który z duetów ogląda się lepiej. W fazie zasadniczej Przerwy na Żądanie EXTRA znajdziecie także pochwały dla Carmelo Anthony’ego i dowiecie się jak Maciek (Hornets) i Michał (Bulls) przeżywali ostatni mecz swoich drużyn.

W Plusach i Minusach znalazło się tak dużo rzeczy, że wystarczy, że powiem, że skończyliśmy na… Robercie Lewandowskim. Na koniec nasz typ na niedzielny szlagier Los Angeles Lakers vs. Dallas Mavericks i podziękowania dla słuchaczy, którzy czekali na podcast.

Rozpiska podcastu (28.11.2019):

1:00 Szanse Polaków na awans na igrzyska olimpijskie

4:00 Luka Doncić

8:30 Kto powinien oddać ostatni rzut w meczu z konferencji wschodniej?

11:40 Powrót Anthony’ego Davis do Nowego Orleanu

14:45 Który duet lepiej się ogląda? James-Davis czy George-Leonard

18:55 Pomysły Adama Silvera – turniej w trakcie sezonu, play-in miejsc 7-10, zmiana playoffów od finałów konferencji

39:30 Carmelo Anthony w Portland Trail Blazers

42:30 Charlotte Hornets vs. Chicago Bulls

47:20 Plusy i minus

1:08:30 Najbardziej czekam na… Los Angeles Lakers vs. Dallas Mavericks

Prowadzący: Bartosz Tomczak