Pozostało 30 minut

A nawet ciut mniej. Nie wiem, ale zaczynam się czuć powoli tak, jakbym oglądał pierwszą transmisję NBA w publicznej telewizji. I właśnie o to chodzi! 🙂 Lekka nerwówka o 3ciej w nocy ? Czemu nie! Chciałbym, żeby to pierwsze spotkanie było czymś więcej niż tylko meczem otwarcia 62 Finałów ligi NBA. Czy tak będzie zobaczymy…

Jak na razie wiadomo tylko, że Jameer Nelson dostał zielone światło na występ w G1. W ciągu ostatnich kilku godzin Jameer był i nie był w meczowym składzie Magic. W końcu jest. Ciekawe, jak po tak długim odpoczynku będzie spisywał się na parkiecie ?

Druga, taka przedfinałowa, sensacyjka to kawałek Lil’ Wayne’a o Czarnej Mambie.

Trzecia i ostatnia to artykuł, w którym zaprezentowano porównanie Magic Howarda i Magic O’Neala. W tym porównaniu pojawią się oczywiście Marcin Gortat, który to został okrzyknięty cytuję „future All – Star„. Bardzo Nam miło, Marcinowi pewnie też, ale to ciut na wyrost. Całkiem duże ciut…..

Świat Koszykówki, Maciej Kwiatkowski, Łukasz Cegliński – wszyscy Ćwierkają. Przyłączcie się do tego „parapetu„….

PS.

LeBron James będzie musiał zapłacić 25 tysięcy dolarów kary, za nie pożegnanie się z Howardem po meczu numer sześć Finału Konferencji Wschodniej….Tak, ta kara zdecydowanie uderzy LBJ po kieszeni….