Porcja newsów vol.7

 Jutro w Nowym Jorku, oprócz draftu, odbędzie się ciekawe widowisko piłkarskie. The Showdown in Chinatown, bo tak nazywa się ten event, zgromadzi gwiazdy piłki nożnej oraz gwiazdy z ligi NBA. Piłkarski świat reprezentować będą m.in. Thierry Henry, Claudio Reyna, Robbie Fowler. Steve Nash, Jason Kidd, Baron Davis, Raja Bell oraz Leandro Barbosa.


 Carmelo Anthony będzie zmuszony pauzować, przez pierwsze dwa spotkania nowego sezonu 2008/2009. Taką karę wyznaczyły mu władze Nuggets. Melo rozumie swój bład i przyznaje się do winy. Ale na Olimpiadzie i tak zagra.


 Doc Rivers wystawił na aukcji charytatywnej swoją koszulę zalaną, pamiętnym, Gatorade’m. Koszula (oraz kubeł po tym napoju) podpisana przez Riversa oraz Paula Pierce’a została sprzedana za 35 tysięcy dolarów. Update: Gatorade oraz inny anonimowy kupiec, dołożyli po 10 tysięcy dolarów do wylicytowanej kwoty. W sumie Rivers wzbogacił pewną fundację o 55 tysięcy dolarów

 Koszulka Glena Davisa dalej czeka na szczęśliwego kupca.


 Już jutro Draft!. A jak draft, to na pewno będzie kilka transferów. Najpoważniej się mówi o transferach: Jermaine O’Neal (Indiana Pacers) – T.J. Ford i Rasho Nesterovic (obaj Toronto Raptors) oraz Baron Davis i Al Harrington (obaj Golden State Warriors) – Chauncey Billups i Rasheed Wallace (obaj Detroit Pistons). Wszystko okaże się jutro. Zapraszam do brania udziału w sondzie (po prawej) oraz do uczestniczenia (prawdopodobnie) w blogowaniu "na żywca".