Porcja newsów vol.3

 Na początek mowa będzie o ex-koszykarzach. Cedric Ceballos, kiedyś grający międzyinnymi w Phoenix Suns, teraz DJ w lokalnym radiu w Nevadzie, popadł w kłopoty z prawem. Policja hrabstwa Los Angeles, wydała nakaz aresztowania Ceballosa, za jazdę bez ważnego prawa jazdy. Do samego aresztowania doszło na stacji benzynowej, gdzie Cedric starał się uregulować należność za paliwo. Starał się, bo jego karta kredytowa była nieważna. Ceballos po zapłaceniu 26 tysięcy dolarów kaucji, opuścił areszt. Za dwa tygodnie pierwsze przesłuchanie mistrza ceremonii Phoenix Suns.


Vin Baker również ma kłopoty. Dwa lata po otwarciu swojej restauracji będzie musiał, prawdopodobnie, sprzedać cały swój interes. Dwie firmy Vina Bakera winne są bankowi okolo 900 tysięcy dolarów. Kwota ma być spłacona w całości. Każdy dzień zwłoki będzie kosztował 173 dolary odsetek.


Tony Parker dostał nietypowy prezent. Dwie, naturalnych rozmiarów, "figurki", z filmu Aliens vs. Predator. Kupiła je oczywiście Eva Langoria, bo jak sama powiedziała, wie jak bardzo Tony lubi ten film. Jednak niespodzianka się nie udała, bo Langoria stwierdziła, że te mierzące siedem stóp posągi, są zbyt przerażające. Teraz pewnie ozdabiają garaż.


 Brent Petway, zwycięzca konkursu wsadów ligi NBDL, chce wyzwać Dwighta Howarda na pojedynek dunkerów. Jak powiedział Petway, warto byłoby połaczyć oba konkursy wsadów. Faktycznie ciekawy pomysł, ale czy władze ligi go podchwycą? Petway występuje w barwach drużyny Idaho Stampede (domyślnie jest w składzie Portland Trail Blazers), która to jest zapleczem dla Portland oraz Seattle.