Podpisy,podpisy,podpisy

  Milwaukee Bucks pozyskali Desmonda Masona. Bucks zaproponowali Masonowi umowę na dwa lata. Kwota oczywiście jak na razie nie znana. Mason, zwycięzca konkursu wsadów w 2001 roku, grał w latach 2002 – 2004 w Milwaukee. Ostatnie dwa sezony spędził w New Orlean Hornets

 

  Detroit Pistons przedłużyli umowę z Antonio McDyessem na dwa kolejne lata. 32-letni McDyess w ostatnim sezonie zdobywał średnio 8 punktów na mecz, zbierając do tego 6 piłek z tablic.
 
 

  Indiana Pacers podpisali umowę z Travisem Dienerem. Umowa jest trzyletnia, z opcją rezygnacji po drugim roku roku. Diener grał ostatnie dwa sezony w Orlando Magic. Teraz będzie wsparciem z ławki dla Jamaala Tinsley'a.
 
 

  New Jersey Nets podpisali nową umowę z ich dotychczasowym trenerem, Lawrence'm Frankiem. Frank w 2004 roku został trenerem tymczasowym, po tym jak drużynę opuścił Byron Scott. No i tak został, Frank w każdym ze swoich sezonów przepracowanych w Nets, zdołał pokierować drużynę do playoffs. Teraz w Nets zostaje Carter, a Jason Kidd i Richard Jefferson są w pełni sił więc pewnie Lawrence Frank jest pełen nadziei co do zbliżającego się sezonu.
 
 

  James White został zwolniony z San Antonio Spurs. White został wybrany w drafcie w 2006 roku z numerem z 31 numerem przez Portland Trail Blazers (White jednak powędrował do Indiany). Indiana Pacers szybko zrezygnowali z jego usług po grach przedsezonowych. Jednak pod koniec roku San Antonio Spurs podpisali z nim dwuletnią umowę. Ale to nie przez grę w Spurs ( w zeszłym sezonie zdobył z San Antonio Spurs tytuł mistrzowski, notując średnio 8.3 punktów na mecz w sezonie zasadniczym), ludzie go pamietają. Zrobił wrażenie na fanach swoimi popisami "nad obręczą", jeszcze przed wstąpieniem do NBA.