Pierwsza „porcja newsów” w tym roku.

 Dwight Howard został tatą. Technicznie to skomplikowana sprawa, bo syn Dwighta urodził się 18 listopada 2007 roku. Dopiero teraz zawodnik dumnie przyznał, że jest ojcem. Dwight Howard i jego małżonka Royce Reed (była cheerleaderka Orlando Magic), postanowili nie dzielić życia zawodowego z prywatnym, dlatego takie opóźnienie w potwierdzeniu tej informacji. Pytanie tylko czy, pójdzie w ślady ojca i zostanie koszykarzem, w dodatku na poziomie All – Star, czy też może poświęci się innej dyscyplinie sportu, w której ojczulek nie jest taki dobry.


 Mimo, że Chicago Bulls grają bardzo średnio w tym sezonie, jest ktoś na kogo mogą zawsze liczyć. Może sobie Joakim Noah rozrabiać , Scottie Pippen może różnie mówić , zawsze jest ktoś kto sprawi, że Bulls będą czuć się pewnie.


 Ekipie Miami Heat udała się rzecz niemożliwa, wywaliczyli powtórkę ostatnich 51 sekund spotkania. Władze ligi muszą liczyć się z tym, że inne zespoły będą protestowały w podobny sposób. I tak Charlotte Bobcats zaprotestowali, ale zobaczcie sami, że w tym przypadku raczej nie ma mowy o powtórce końcówki spotkania, jak w przypadku meczu Miami Heat – Atlanta Hawks.


 Czemu Chris Kaman z Los Angeles Clippers gra w tym sezonie, na tak wysokim poziomie? Odpowiedż znajdziecie poniżej.
 


 A na koniec nowa odsłona, chyba najlepsza, reklam z serii "Where …. happens". Tym razem bohaterem jest Kevin Durant.