Nowinki

 Klub Orlando Magic zaoferował zwrot pieniędzy za karnety na następny sezon. Wszystko przez Billy'ego Donovana, który zrezygnował z pracy głównego szkoleniowca "magików". Ponad 200 sztuk karnetów zostało sprzedanych na 24 godziny po tym jak Donovan został, "na chwilę", szkoleniowcem Magic. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo jak działacze Orlando twierdzą mało osób zrezygnowało z tychże karnetów.

 

 

 Jak co roku ogłoszono listę najbardziej popularnych koszulek zawodników NBA. Listę otwiera Kobe Bryant, za nim Dwyane Wade oraz LeBron James. Lakers również zajmują pierwsze miejsce w sprzedaży klubowych gadżetów. Za nim na drugie pozycji plasują się Miami Heat, a na trzecie niespodziewanie chyba New York Knicks.
 

  Ruben Patterson z Milwaukee Bucks został ukarany grzywną w wysokości 1000 dolarów. A za co? A za to że nie przyznał się do tego iż był karany. A ukarany został w 2001 roku jeszcze jako zawodnik Portland Trail Blazers, za bałamucenie niani swoich własnych pociech. Sąd to zakwalifikował nawet jako próbę gwałtu trzeciego stopnia (cokolwiek by to nie znaczyło). Ciekawe tylko czemu to ukrywał, może mu wstyd a może nie chce niańczyć dzieciaków bo teraz to o pokojówke będzie mu trudno a co dopiero o dobrą nianię..