Niusy, niusiki

 Dzisiejszą gaść niusów otwiera informacja dotycząca J.R. Smitha. Otóż pan Smith jechał ze znajomymi prosto od fryzjera, swoim SUV'em i miał wypadek. Wyglądało to dość groźnie bo obaj wypadli przez przednie szyby, ponieważ jechali bez zapiętych pasów. Smith razem ze swoim kolegą zostali odwiezieni do szpitala. Po badaniach Smith pojechał do domu. Obrażenia nie były grożne więc nic nie zagraża jego grze w przyszłym sezonie…

 

 

 Kolega Smitha z Denver Nuggets, DerMarr Johnson. Johnsonowi postawiono zarzut stawiania oporu przy aresztowaniu. Jak twierdzi Johnson i oczywiście jego adwokat, oskarżony chciał rozdzielić dwie kobiety które biły się. Biły się czy nie ale policjanci na tyle mieli problemy z aresztowaniem, że dopiero paralizator uspokoił porywczego zawodnika Nuggets. To pechowy dzień dla klubu z Denver.
 
 
nie przypomina to wam kogoś?
 
 

 Tak jak wszyscy się spodziewali Stan Van Gundy został nowym szkoleniowcem Orlando Magic. Van Gundy podpisał czteroletni kontrakt wart 16 milionów dolarów. Doszło również do tranzakcji między Miami Heat oraz Orlando Magic. Jako odstępne Heat otrzymali 39 wybór w drafcie, należący do Magic, oraz prawa do zamiany z któregoś z wyborów pierwszej rundy draftu w 2008 roku.
 
 

 Będąc w temacie zmian kadrowych należy wspomnieć o nowe pracy Steve'a Kerra. Kerr już nie będzie analizował meczy w telewizji TNT. Można powiedzieć, że awansował. Został głównym menadżerem Phoenix Suns.
 
 

  Bruce Bowen został ojcem drugiego dziecka. Jest to synek ma na imię Ozmel i czuje się bardzo dobrze podobnie jak mama. LeBron James czeka również czeka na drugie dziecko i również na synka. Oby nie nazywał się Lemzo czy coś…
 
 

  Gilbert Arenas z Washington Wizards powiedział, że po sezonie 2007/08 spróbuje swoich sił na rynku wolnych agentów. Arenas chce zarobić więcej, bo dzięki przepisom może przerwać swój kontrakt i starać się dostać dłuższa i przede wszystkim lepiej płatną umowę. Gilbert Arenas nie przekreśla jednak szans Wizards. Kwestia w tym czy dadzą więcej niż konkurencja.