Newsy. 3

  Faktycznie największym newsem, który przyćmił większość wiadomości jest kontuzja Grega Odena z Portland Trail Blazers, ale to nie oznacza że nic się nie dzieje w NBA.LeBron James przeszedł zabieg laserowego poprawienia wzroku. Nie wiadomo dlaczego, bo James wzrok miał wyborny. Może chce mieć jeszcze lepszy, i do tego jeszcze dołożyć widoczną poprawę w rzutach z dystansu (zaobserwowaną na kwalifikacjach do Olimpiady) i mamy najlepszego strzelca sezonu 2007 / 08.

 

Sprawa Isiah Thomas vs. Anucha Browne Sanders w toku, ale już zaczęło być ciekawie. Mowa tutaj o środowym posiedzeniu sądu na którym "wystąpił" Stephon Marbury. Zeznający Marbury powiedział, że ta sprawa wywołała u niego atak śmiechu, jak najlepszy dowcip. Starbury przyzna, że raz podczas rozmowy telefonicznej z Panią Sanders, nazwał ją "suką", ale ogólnie powiedział że wszyscy wiedzieli że "nic do niej nie miał". Okazało się też, że nie tylko Isiah Thomas namawiał Panią Sanders do rozpusty, ale na przestrzeni czasu nawet kuzyni Stephona Marbury'ego mieli coś wspólnego z "tym namawiactem". Wiadomo w sądzie pierze się brudy, i czasami ciężko dojść prawdy. Całe to zajście najlepiej skomentował i tak Marbury, wychodząc z gmachu sądu, mówiąc: "Co z tych ludzi robią pieniądze?"


Dallas Mavericks podpisali kontrakt z Devinem Harrisem, a dokładniej rzecz biorąc przedłużyli obowiązującą umowę do sezonu 2012 – 2013. To pięcioletnie "roszerzenie" kontraktu kosztować będzie Dallas Mavericks 42 miliony dolarów.