NBA Playoffs 2009

 To, na co czekali wszyscy od października. Chociaż ciężko wyczekiwać Playoffs jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Jednak znajdą się i tacy osobnicy. Dziś zobaczymy Chicago Bulls – Boston Celtics, Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers, San Antonio Spurs – Dallas Maverics, Houston Rockets – Portland Trail Blazers. Niestety inauguracyjną noc będą przed telewizorami oglądać tylko posiadacze kanału Orange Sport (z uwagi na godzinę transmisji będzie to pewnie mecz Detroit – Cleveland). Cyfra + wejdzie do akcji dopiero w niedziele, kiedy to ma zostać "puszczony" mecz Los Angeles LakersUtah Jazz.

 Wszystkie spotkania oczywiście będą dostępne przez atdhe.net. No i oczywiście na ILP, ale tego już nie trzeba przypominać. 30 dolarów za dwa miesiące wrażeń – moim zdaniem bezcenne. Zobaczymy, jak to będzie w praktyce. Mam nadzieję, że nie będę żałował wydanych pieniędzy.

 Zaopatrzcie się w przysmaki, napoje i wszystko, co niezbędne do kibicowania swoim drużynom. Kevin już niedługo skończy i będzie można oficjalnie zaczynać….