Młodzież ach ta młodzież

Wczoraj tzn. 3 maja liga NBA ogłosiła listę kandydatów do draftu. Jak narazie lista składa sie z 83 graczy, 58 zawodników z amerykańskim paszportem, oraz 25 zawodników spoza USA.

Jak narazie hitami są zgłoszenia takich zawodników jak Yi Jianlian, Kevin Durant (według specjalistów najbardziej przygotowany zawodnik do rozgrywek NBA, ale róznie to bywa z ekspertami) czy też Greg Oden.

Pełna lista wszystkich tych którzy zgłosili wcześniejsze kandydatury tutaj.

Wracając do pana Yi to już w Chinach robi furorę. Kiedy nudą wieje na boisku, Yi wraz ze swoimi kolegami , którzy nie jeden „plejgrałnd” widzieli, daje publiczności to czego potrzebuje. Sprawdzcie ta reklame.

 

 

Tak całkiem serio, gracz jest do dobry można zaryzykować stwierdzenie ze lepszy od Yao Minga, ale nie ma co porównywać graczy z róznych pozycji. Ma szansę być popularnejszy mimo mniej dzwięcznego nazwiska, i braku wyrazu twarzy małego buddy jak to jest w przypadku Yao. Na dowód tego troche materiału wideo na temat tego pana.

 

 

 

Żeby niebyło że Świat Koszykówki popiera tylko chińską siłę roboczą oto mix’y pozostałych graczy czyli:

Kevin Durant:

 

Greg Oden:

 

 

Draft dopiero w wakacje ale opłaca sie poczekać żeby zobaczyć tych panów (nie tylko tego pan Y), pożyjemy zobaczymy czy warto na nich czekać.