I’m back, czyli Zo, 100 oraz All – Star

 W tym wiele mówiącym tytule kryje się jedna sprawa. W końcu opuściła mnie ta dziwna "grypa". W zeszłym tygodniu wychodowałem sobie to cacko, które umilało mi każdą wolną chwilę kaszlem, katarem i temperaturą. Dzis mogę śmiało powiedzieć, że to już za mną. Moje choróbsko miało i tak lekki przebieg. Jeszcze w starym roku, Troy Murphy, Marquis Daniels oraz Danny Granger trafili do szpitala z ostrymi objawami grypy. Ze mną aż tak źle nie było, ale i tak było ciężko. Nawet dziesiejsza sesja kosza była udana.

 Ale dość dygresji. Szukając jakichkolwiek informacji na temat wyników głosowania (przynajmniej wstępnych) na mecz gwiazd trafiłem na dwie informacje. Pierwsza to zakończenie kariery przez Alonzo Mourninga. 15 sezonów, prawie 17 punktu i 9 zbiórki (średnie w karierze). Waleczność, charakter, te dwie cechy będą zawsze przypisywane Mourningowi. Obie cechy stosowane na boisku, jak również poza nim. Szkoda, cholerna szkoda. Z drugiej strony normalna spraw, "że organizm puszcza" tylko czemu akurat teraz….

 Druga informacja dotyczy żeńskiej drużyny Dallas Academy. Zawodniczki owej szkoły przegrały swój ostatni mecz z Dallas Convenant, 0 – 100 (0 – 59 po pierwsze połowie). Należy dodać iż w szkole The Dallas Academy uczy się tylko 20 dziewcząt, z czego do dyspozycji drużyny jest 8 zawodniczek. Cóż trzeba grać tym co jest, że to tak przedmiotow ujmę. Niestety, video jest nie do ugryzienia przez Replay Media Catcher także musicie obejrzeć to przez ten link.

 Jeśli chodzi o All – Star Game to brak jakichkolwiek przecieków. ESPN raczy nas plotkami z Arizona Republic. Cóż trzeba czekać do 19 (czasu USA), wtedy to stacja TNT poda wyniki głosowania na pierwsze piątki.