Dunks, dunks, dunks

Wyjątkowo „dunkowy” piątek nam się zrobił. Slam Dunk – In, DLeague Dunk Contest, Sprite Showdown, sporo tego prawda ? To chyba kolejny rekord, jaki został pobity na tej imprezie. Najwięcej konkursów wsadów na km2. Zacznijmy od Slam Dunk – In

Wygrał oczywiście DeMar DeRozan z Toronto Raptors. Chociaż jak dzisiaj wspólnie ustaliliśmy z Maciejem K. Eric Gordon to taki powrót do dobrych konkursów z lat 90-tych. Jak powiedział Maciej ładnie wyglądał w powietrzu„. I też się z tym zgodzę.

Kolejnym punktem Naszego „recapu” będzie Sprite Slam Dunk Showdown.

Miało być kolorowo i super. Jednak okazało się mniej „fajnie” niż wszyscy zakładali. Pomijam fakt, że liga zrobiła trochę szumu mówiąc, że Panowie ze Sprite Showdown będą mieli szanse konkurować z wybrami przez NBA zawodnikami. LeBron miał brać udział w konkursie, a nie być „wodzirejem”, bądź sędzią. Jednak jeśli chodzi o sam konkurs to Panowie pokazali kilka ciekawych wsadów, ale to trochę za mało żeby olśnić kibiców. Wygrał OCZYWIŚCIE Taurian Fontenette aka. Air Up There. Jednak nie pokazał nic tak szalonego jak 720-tka…..

Trochę ciekawiej było podczas konkursu wsadów ligi NBDL. Wygrał Dar Tucker.

 

Dzisiaj kolejne przygody ze slam dunkiem. Co prawda tylko jeden konkurs, ale jaki!! Przynajmniej mam nadzieję, że będzie co wspominać. „Sianon” nie zawiedź mnie!!