Czas wracać do gniazda!

 Nadzieje były wielkie, skończyło się beznadziejnie. Atlanta Hawks przegrała z Boston Celtics 65 – 99. 65 punktów, to drugi najgorszy wynik meczu numer siedem w historii NBA. Niestety klub z Atlanty ma pecha do spotkań numer siedem. W całej swojej historii "jastrzębie" wgrały tylko 2 z 11 takich spotkań, ostatnie na początku lat sześćdziesiątych. Dla porównania, Boston wygrał takich "siódemek" 18 z 23 możliwych.

 Także półfinały NBA w komplecie, we wtorek pierwszy mecz Boston Celtics – Cleveland Cavaliers. Three Amigos vs. Overrated James.

 Na Wschodzie było nam czekać, aż do wczoraj, na Zachodzie już po pierwszych starciach półfinałowych. Kobe Bryant zdobył 38 punktów, prowadząc Lakers do zwycięstwa 109 – 98, nad Utah Jazz. To piąte zwycięstwo, pod rząd, Lakers w tegorocznych Playoffs.

Ps.

 Pewnie zauważyliście, że niektóre zdjęcia wogóle się nie ładują. Winowajcą jest serwis Imageshack.us, który od dwóch dni nie działa. Tymczasowo zdjęcia będą umieszczane za pomocą Photobucket. Czy ktoś, wie coś na temat imageshack?