Charles Oakley wraca, Eddie Curry okradziony

  Charles Oakley chce wrócić do gry, przynajmniej tak powiedział gazecie Toronto Star. Oakley odszedł z ligi 3 lata temu po spędzeniu 19 sezonów w NBA. Charles powiedział, że może grać dla Toronto, Miami, Dallas, Cleveland, NY. Pytanie czy będzie w formie, i czy ktoś będzie zainteresowany. Oakley powiedział, że wybierze zespół który więcej zapłaci. 

 

 Eddie Curry został zaatakowany we własnej posiadłości, przez trzech zamaskowanych przestępców. Eddie, jego żona, i pracownik Curry'ego zostali obezwładnieni taśmą klejącą, a bandyci spokojnie opróżniali szuflady i inne takie miejsca. Skradziono pieniądze i kosztowności. Na szczęście nikomu się nic nie stało. To drugi taki przypadek w odstępie prawie trzech tygodni. Wcześniej ofiarą był Antoine Walker do którego domu również włamali się nieznani sprawcy, grożąc bronią (policja sądzi że są jakies powiązania między tymi napadami). Eddie ma kłopoty z sercem więc pewnie musi dojść do siebie, ale będzie sprawny na przyszły sezon na bank.
 
 

 Syn trenera Denver Nuggets, George'a Karla, Coby Karl podpisał umowę z Los Angeles Lakers. W tegorocznej lidze letniej młody Karl, zdobywał średnio 12.2 punku na mecz.