Celtics sobie nie radzą

 Boston Celtics przegrali swój piąty mecz wyjazdowy. W meczu, numer cztery półfinału Konferencji Wschodniej, ulegli, po raz drugi pod rząd, w hali Cavaliers, 77 – 88. LeBron James zdobył 21 punktów, 13 asyst oraz 6 zbiórek. Był tak zmotywowany, że nawet zdarzyło mu się utemperować swoją matkę.

 W zasadzie dobrze zrobił, bo Gloria James to niezłe "ziółko". Ale skoro potrafi zniszczyć policyjny radiowóz, to również jest w stanie, rzucić się na Pierce'a, czy Garnetta. To żaden problem dla krewkiej mamusi.

 Tak skomentował, całe zajście Wally Szczerbiak:

"She was fired up,it was great. She was animated, she was pumped up. She's LeBron's mother, she was obviously amped up like the rest of the crowd."

 Jeśli chodzi o kibiców, to faktycznie Wally ma rację. Nawet Kevin Garnett odczuł atmosferę panującą w hali Cavs. Ludzie od montażu w TNT, powinni bardziej uważać na to co pokazują.

 Kwartę później, LeBron James pokazał najlepszemu defensorowi ligi, że nieładnie jest tak mówić o jego kibicach.

 Następny mecz, już w środę. Podchodzą, statystycznie, do tematu, Boston Celtics powinni wygrać ten mecz, ponieważ będą grać przed własną publicznościa. Jak będzie zobaczymy.

 * Liga NBA podała skład najlepszych obrońców ligi . W pierwszej piątce znaleźli się: Kobe Bryant, Kevin Garnett, Marcus Camby, Bruce Bowen oraz Tim Duncan. Druga piątka prezentuje się następująco: Shane Battier, Chris Paul, Dwight Howard, Tayshaun Prince oraz Raja Bell.