Boobie

Daniel "Boobie" Gibson został wybrany MVP meczu, Sophomores – Rookies. Gibson zdobył w tym spotkaniu 33 punkty (co jest drugim wynikiem w historii tej imprezy, trzy punkty więcej w 2004 roku zdobył Amare Stoudamire. W tym samym meczu LeBron James 33 punkty). Za sprawą 11 celnych rzutów (na 20 oddanych rzutów) za trzy punkty, Gibson poprowadził drużynę drugoroczniaków do zwycięstwa nad debiutantami 136 – 106. 11 trójek to nowy rekord, w 2005 roku Kyle Korver trafił siedem razy. Gibson miał na koncie siedem celnych rzutów za trzy już w pierwszej połowie meczu. To dobry prognostyk dla fanów Daniela Gibsona, bo dziś weźmie on udział w konkursie rzutów za trzy punkty. Ciekawe z jakim skutkiem…

Poniżej znajdziecie highlights:

Oraz Top 10:

Bohater akcji numer jeden, czyli Sean Williams z New Jersey Nets, chyba nie był zadowolony z porażki swojego zespołu. Okazał to w następujący sposób…

Pierwszoroczniacy przegrali sześć ostatnich konfrontacji, ze swoimi starszymi kolegami. Ostatnie zwycięstwo Rookies miało miejsce w 2002 roku , a MVP tego spotkania został Jason Richardson. Ale, żeby tak brzydko mówić do kolegów?

A na koniec z innej beczki. Bezpośrednio przed wyżej wymienionym spotkaniem, odbył się All – Star Celebrity Game . W tym spotkaniu wzięły gwiazdy muzyki, sportu oraz telewizji. W meczu udział wzięli m. in.: Chris Tucker, Floyd Mayweather, Master P, Common. MVP tego spotkania został Terrel Owens, gwiazda drużyny NFL, Dallas Cowboys. Owens zdobył w tym spotkaniu 18 punktów, ale statuetkę dla najwartościowszego gracza dostał za to zagranie. Należy dodać jeszcz, że spóźnił się na mecz i wyszedł na parkiet pod koniec pierwszej połowy.