Bibby w Heat, Donaghy poddaje się….

 Mike Bibby w Miami Heat, prawdopodobnie, bo jeszcze nie dogadano pewnych aspektów tej wymiany. Narazie w "paczce" znaduje się Jason Williams z Miami, i prawdopodobnie Udonis Haslem. Żeby wyrównać "wartość" transferu Sacramento Kings wyślą do Miami Shareef Abdur-Rahima albo Kenny'ego Thomasa.

 

 

 Dokładnie dziś Tim Donaghy, ma przyznać się do swoich złych uczynków przed sądem w Nowym Jorku. Potwierdzają to anonimowe źródła, ale również władze ligi. Oczywiście jest inna teoria, że to żona Pana Donaghy kazała mu się przyznać. Może miała dość zalewu dziennikarzy, przed domem Państwa Donaghy, i pomyślała że to już za wiele. Nawet kartka o takiej treści nie dawała większego efektu:
 
"We have no comment. Period," "Please do not knock on our door, ring the bell or wave at us as if we intend to give you the comment that may improve your chances of 'moving up on the food chain.'"
 
 Tak czy siak Donaghy stanąłby przed sądem, bo sprawa śmierdzi na kilometr. Specjaliści martwią się, że Donaghy nie działał sam, może jakiś sędzia może jakiś zawodnik w tym uczestniczył kto wie…